ALPY MACHINERY
for chocolate and confectionery industry.
KURUMSAL
KURUMSAL
ALPY Gıda Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.

1985 yılında ALPTEKİN ŞİRKETLER GRUBU olarak gıda makineleri imalatına başlayan firmamız 1994 yılından bu yana grup şirketlerimize ALPY GIDA MAKİNA SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ.’ni ekleyerek faaliyetlerine İstanbul/Esenyurt'da 4500 m² kapalı bir alana sahip yeni binasında devam etmektedir.

Aile şirketi olarak kurulan firmamızı 2004 senesinden itibaren ikinci nesil yönetmekte olup saygın işletmeciliğine devam etmektedir. İki genç mühendis kardeş olan Aytaç ALPTEKİN (Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunu ) ve Aykut ALPTEKİN ( Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu ) şirketin üretim portföyünü daha da genişleterek Çikolata ve Şeker Bazlı ürünlerin makineleri imalatında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden birisi olmuş, mühendislik gerektiren üst düzey projelerde birçok firmanın güvenilir işbirliği yaptığı firma haline gelmiştir.

Yurtiçi ve yurtdışında birçok müşterisi olan ALPY Makina günümüz teknolojisini dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye'ye getirerek ve müşterilerine sunmaktadır. Firmamız, müşterilerine üretimi kolaylaştıran ve zaman kazandıran projeleri uygulamak adına  AR-GE çalışmalarını da bu yönde devam ettirmektedir.

Bizler, ALPY GIDA MAKİNA SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak, her tür teknolojik gelişmeleri yakından takip edip sektörüne yeni açılımlar kazandıran bir anlayışla çalışma hayatını sürdürecek ve siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olacağız.

Amacımız;
Kaliteden ödün vermeden sektöre daima en iyisini sunmaktır.

Interpack 2017 Siz değerli müşterilerimizi Interpack 2017 fuarında standımızda görmekten onur duyacağız.
Alpy Makina © 2016. Tüm Hakları Saklıdır.